Engelli Bayan Arkadaş Arıyorum 2023

İLAN DETAYLARI

Arkadas Bul

İlan Açıklaması

Engelli Bayan Arkadaş Arıyorum 2023 Selam buradayım çünkü engelli bir bayan arkadaş arıyorum Engellerin sadece fiziksel veya zihinsel olduğuna inanmıyorum, herkesin hayatında farklı zorluklar ve mücadeleler vardır. Benim için öncelikli olan insanın kalbindeki güzelliktir.

Birlikte anlayış, destek ve paylaşım içinde büyümek istediğim arkadaşımı ararken, engellilik durumunun benim için hiç önemi yok. Önemli olan, birbirimize anlayışla yaklaşabilmek, birlikte güzel anılar biriktirebilmek ve hayatta karşılaştığımız engelleri birlikte aşabilmektir.

Ben samimi ve anlayışlı biri olarak kendimi tanımlayabilirim. Empati yeteneğim güçlüdür ve insanların farklılıklarını kabul ederim. Sosyal etkinliklere katılmaktan keyif alırım ve yeni deneyimler edinmek benim için heyecan verici bir şeydir.

Eğer sen de sıcakkanlı, anlayışlı ve pozitif biriysen, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için birlikte çalışabileceğimize inanıyorum. Engelleri yıkabilir, birbirimize destek olabilir ve hayatın bize sunduğu güzellikleri keşfedebiliriz.

Eğer bu satırları okuyorsan ve kendini bu tanıma uyan biri olarak görüyorsan, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinme. Yeni arkadaşlıklar kurmaktan ve ortak ilgi alanlarını paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Umarım en yakın zamanda seninle tanışabilirim!

Sevgiler

Engelli Bayan Arkadaş Arıyorum

Engelli Bayan Arkadaş Arıyorum

 

Engelli Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arıyorum

Dul Bayan Arkadaş